מוניות נווה ימין

בני גבריאל

מוניות נווה ימין

שלט הכניסה של מושב נווה ימין
שלט הכניסה למושב נווה ימין

נווה ימין הוא מושב שנוסד בשנת 1949 עם העליה הגדולה של ארצות ערב, והתיישבו בו בעיקר עולים מארצות אלו, המושב נמצא מזרחית לכפר סבא ומשתייך לתנועת המושבים.
בתחילת דרכו של המושב רוב התושבים עסקו והתפרנסו מחקלאות, עם השנים החיבור לעיר כפר סבא ולאיזורי התעשיה בעיר היה כמעט בלתי נמנע, כך שרובם של התושבים כיום במושב מורכב משכירים ומקצועות חופשים. המושב משתרע על פני כ 3,300 דונם וחיים בו כיום מעל ל 1600 תושבים.

מוניות בני גבריאל הוא צוות של נהגי מונית ותיקים, אחראים, ודייקנים, מספקים שירות מוניות 24 שעות, הסעות ומשלוחים במושב נווה ימין – כפר סבא – ראש העין – וכל איזור השרון.

שלט הכוונה על הכביש מכפר סבא למושב נווה ימין

מוניות ממושב נווה ימין לשדה התעופה בן גוריון

שירות מוניות נתב"ג ממושב נווה ימין לשדה התעופה בן גוריון 24 שעות ביממה ע"י צוות הנהגים שלנו. איסוף מהבית או מבית המלון לשדה התעופה, וכמובן גם איסוף נוחתים מחו"ל הישר משדה התעופה למושב נווה ימין.

נהגי צוות מוניות בני גבריאל במושב נווה ימין – כפר סבא מתחזק רכבים ממוזגים, נקיים וללא עישון לנוחות הלקוחות. בתום הנסיעה התשלום מתבצע ישירות לנהג המונית כנגד חשבונית מס כחוק. ניתן לשלם בכרטיסי אשראי | אפליקציית ביט BIT |  פייבוקס Paybox | מזומן. מוניות בני גבריאל וצוות הנהגים שלו עומד לרשותכם בכל עת ויהפוך את הנסיעה שלכם במושב נווה ימין לחוויה אחרת ונעימה במחירים שפויים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email