מוניות בהוד השרון

בני גבריאל

מוניות בהוד השרון

נהג מונית בהוד השרון משתמש ב- GPS

מוניות בהוד השרון

הוד השרון נמצאת במיקום ה-26 בגודלה בישראל עם כ- 62,400 תושבים, הערים השכנות להוד השרון – כפר סבא – רעננה – הרצליה נמצאות במיקום גבוה יותר בכמות האוכלוסיה.

מוניות בני גבריאל הוא צוות של נהגי מונית ותיקים, אחראים, ודייקנים, מספקים שירות מוניות 24 שעות בכל איזורי הוד השרון כגון: רמות מנחם – גיל עמל, שיכון בלוקונים, גני צבי, מגדיאל, נווה נאמן, רמת הדר, שיכון עממי, נווה הדר, שיכון גיורא, ועוד. 

תעשיית ההיטק בהוד השרון שמשתמשת בדרך קבע בשירות נהגי מוניות פרטיים להסעות יומיות, איסוף נוסעים ואורחים חשובים מנתב"ג, משלוח חבילות מהירות ועוד. איזור התעשיה ממוקם במערב העיר לצד שכונת נווה נאמן ופארק שרונים. איזור תעשיה זה הפך בשנים האחרונות למרכז הייטק מוביל בישראל עם חברות כמו : קווילט – Qwilt | אלוט – Allot | פאניה – Panaya | קפריזה – Capriza | ספרינג – Spring. שטח האיזור מתפרש על כ- 296 דונם שבמקום ממוקמים עוד עשרות חברות המתעסקות בטכנולוגיה.

דרכי התחבורה והגישה לאיזור זה נוחים עם רכבת שעוצרת בתחנת הוד השרון – סוקולוב ומשם אפשר לעלות על כמה קווי אוטובוס שמגיעים בתדירות גבוהה לאיזור התעשיה. מוניות בהוד השרון תמיד משרתות את תעשיית ההיטק בעיקר למטרות איסוף נוסעים לנתב"ג או המתנה בטרמינל שדה התעופה עם שילוט לאיסוף אורחים ואנשי עסקים לבית המלון או לפגישות.

מוניות מהוד השרון לשדה התעופה בן גוריון

שירות מוניות מהעיר הוד השרון לשדה התעופה בן גוריון בכל שעות היממה 24/7 ע"י צוות הנהגים שלנו. איסוף מהבית או מבית המלון לשדה התעופה, וכמובן גם איסוף חוזרים מחו"ל הישר משדה התעופה להוד השרון.

עריית הוד השרון | מוניות לנתבג

נסיעות בולטות של צוות הנהגים שלנו:

מוניות הוד השרון טלפון 0525911911
מונית מהוד השרון לנתבג.
מונית מהוד השרון לתל אביב.
מונית מהוד השרון להרצליה.
מונית מהוד השרון לכפר סבא.
מונית מהוד השרון לרעננה.
מונית מהוד השרון לראש העין.
מונית מהוד השרון לפתח תקווה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email